نکات لازم برای یک خرید خوب وباصرفه

نکات لازم برای یک خرید خوب وباصرفه

نکات لازم برای یک خرید خوب وباصرفه

نکات لازم برای یک خرید خوب وباصرفه

برای خرید خوب و باصرفه باید نکات خاصی را رعایت کنید یک نکته یبسیار مهم هنگام خرید کردن آن است که گرسنه نباشید زیرا ترکیبگرسنگی با خرید خیلی بد و اشتباه است و موجب می شود چیزهاییرا بخرید که بعدا موجب پشیمانی تان شود.در متن زیر نکات خرید خوب وباصرفه را قرار داده ایم.برای استفاده از راهنمای خرید، ما را در همین بخش ، یعنی مجله ی خواندنی فروشگاه اوستاکولر دنبال کنید.


نکات خرید خوب

انجام هرکاری نیاز به تجربه و تخصص دارد و اگر اصولی کار کنید شاق ترین امورهم شیرین می شود پس به تجربیات بزرگ تر ها احترام بگذارید.

برای یک خرید خوب لازم است :

۱ – گرسنه نباشید وقتی برای خرید مایحتاج زندگی به بازار می روید حتمایک وعده غذایی ساده خورده باشید.گرسنگی و خرید ترکیب نا خوش آیندی است که پشیمانی به بار می آورد.بارها دیده شده که خیلی افراد هنگامخرید چیزهایی می خرند که بعدا پیشیمان می شوند،گرسنگی و هیجان آنیناشی از آن می تواند باعث شودچندین برابر نیازتان خوراکی بخرید.
نکات خرید خوب و باصرفه

۲ – عمده خرید کنیدبعضی کالا ها مصرف مداوم دارند.مثلا دستمال کاغذی ، لوازم شوینده و…این نوع کالاها که تاریخ مصرف طولانی مدتی هم دارند در بسته های بزرگ ترو چند لیتری بخرید تاهزینه هایتان کاهش یابد.

۳ – دوست داشتن کافی نیستدر بسیاری موارد وقتی از افراد به ویژه خانم ها دلیل برخی خرید هایشان را جویامی شوید تنها پاسخیکه می شنوید دوست داشتن است.اما دوست داشتن کافی نیست.برای یک خرید موفق باید برای هر خرید دلیل منطقی داشته باشید.

۴ – از بورس کالاها خرید کنیدخرید از عمده فروشی ها یا به عبارتی بورس کالا ها به صرفه تر است وقتی واردمکانی می شویدکه چندین و چند فروشگاه با یک زمینه کالا مشغول کارند، فضای رقابتی حاکم استو قیمت ها شکسته خواهدشد.درغیر اینصورت می توان انتظار داشت در بازارهای انحصاری خریدار زیان ببیند.

۵ – مارک ها را فراموش کنید برخی برند های مشهور برای حفظ پرستیژ کاریاقدام به فروش کالا باقیمت های بالا می کنند.این درحالیست که شما می توانید خیلی از کالاهای باکیفیت را با قیمتیباورنکردنی تهیه کنید.فقط چون برند مشهوری ندارند.پس لطفا قید مارک های پوشالی رابزنید.

۶ – خرید آنلاین برخی فروشگاه های آنلاین برای جلب مشتری تخفیف های خوبی می دهندبه آنها هم سری بزنید.(یادتان نروید همین الان در سایت فروشگاهی اوستاکولر هستید که یک منبع مناسب برای خرید لوازم خانگی‌ست،پس به صفحه فروشگاه بروید و خریدی مطمئن با تخفیف و کمترین قیمت بازار را داشته باشید )برای ورود به فروشگاه اینجا را کلیک کنید

۷ – خرید خارج از فصل

یک پالتو و بارانی در فصل تابستان خریدار ندارد پس فروشنده تخفیف خوبیبرای فروشش می دهد.پس بدنیست خرید خارج از فصل را هم در برنامه کارتان قرار دهید.به نظر کارساز می آید.

۸ – جستجو گر باشید

معمولا کالاهایی که تاریخ مصرف کوتاهی دارند را می توان به قیمت مناسبیخرید البته اگر حواستان جمع باشد وچشم تیز بینی داشته باشید.فروشندها از ترس از بین رفتن کالاهای به ویژهخوراکی خیلی خوب تخفیف می دهند مخصوصااگر تاریخ انقضایش نزدیک باشد.پس این بار موقع خرید به این نکته توجه بیشتری کنید.

۹ – هیچ کس از چانه زدن ضرر نکرده

برای خرید مناسب در مورد قیمت کالا چانه بزنید.هیچ کس از چانه زدن ضرر نکرده شاید تخفیف خوبی گرفتید.

۱۰ – دست جمعی خرید کنید

فروشندگان از خریدارانی که چند کالا می خرند استقبال می کنند پس بادوستانتان خرید کنید تا بتوانید تخفیف بگیرید.


راهنمای خرید کفش

بیش تر بدانید : اصول خرید کفش مناسب

یک متخصص طب فیزیکی، کفش‌های ساق‌دار و بنددار را بهترین نوع کفشبرای افرادی که فعالیت بالایی دارند بخصوص دانش آموزان عنوان کرد و افزود:کفش‌های ساق‌دار و بنددار بدلیل محکم نگه داشتن مچ پا، آسیب‌های واردبه مچ پا را در هنگام فعالیت به حداقل می‌رسانند.
وی ارتفاع پاشنه مناسب برای کفش‌ها را ۲ تا ۲.۵ سانتی‌متر دانستو افزود: بهتر است قسمت پنجه و پاشنه کفش نیز یکسره و به هم پیوسته باشد.

خاموشیان با اشاره به اینکه کفش‌های نامناسب خستگی پاها را به دنبالدارد، گفت: لازم است کفی کفش در عین مقاوم بودن، نرم و بالشتکی بودهو قوس کف پا را به خوبی بپوشاند.

وی افزود: چرم‌های طبیعی به علت تهویه مناسبی که دارند بهترین جنسبرای کفش شناخته می‌شوند.

خاموشیان با تاکید بر اینکه کفش‌های خریداری شده باید تا نیم شماره ازسایز پا بزرگ‌تر باشند، خاطرنشان کرد: بهترین زمان خرید کفش در ساعاتعصر است؛ چرا که در این زمان پاها بر اثر فعالیت روزانه معمولا تا نیم شمارهبزرگ‌تر از ساعات دیگر روز هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه شکل ظاهری کفش بر راحتی پاها در کفش تاثیرگذاراست، گفت: بهتر است قبل از خرید کفش، وجود اختلاف سایز در پاها، شکلانگشتان پا و قوس طبیعی کف پا بررسی شود.

About the author

پست‌های مرتبط

خمیرمایه چیست و نحوه استفاده از خمیر مایه

خمیرمایه چیست و نحوه استفاده از خمیر مایه خمیرمایه چیست؟...

مایکروفر بخریم یا فر گازی یا فر برقی؟

مایکروفر بخریم یا فر گازی یا فر برقی؟ مایکروفر یکی...

نحوه ازبین بردن جرم کتری و سماور

نحوه ازبین بردن جرم کتری و سماور نحوه ازبین بردن...

Theme Settings