کولرگازی برند ال جی (بخش دوم)

کولرگازی برند ال جی (بخش دوم)

کولرگازی ال جی

تغییر دمایی برای احساس سرزندگی؛

با LG ، کنترل دما در همه فصول در دستان شماست.

 

 یونیزه‌ کننده

استریل بیش از ۳ میلیون یون نه‌ تنها هوای در حال عبور از دستگاه تهویه هوا، بلکه مواد مضر و بون های اطراف دستگاه را استریل می‌کند. ثابت شده که یونیزه‌ کننده بیش از ۹۹ درصد از باکتری‌های اطراف را ظرف۶۰ دقیقه استریل می‌کند. (استریل بیش از ۹۹٫۹ درصد از باکتری Escherichia coli  ظرف ۳۰ دقیقه و بیش از ۹۹٫۶ درصد باکتری Staphylococcus aureus  ظرف ۶۰ دقیقه)

فناوری Smart ThinQ

دسترسی به سیستم تهویه هوا در هر زمان و از هر نقطه با یک دستگاه مجهز به Wi-Fi و برنامه کنترل منحصر به فرد لوازم خانگی ال‌جی.

کولرگازی ال جی

مقاوم در برابر ولتاژ بالا

برد مدار نیرو (LG PCB) ارتقا یافته است تا توانایی تحمل تغییر ولتاژ را تقویت کند. بنابراین ایمنی در برابر ولتاژ بالا یا افزایش ولتاژ افزایش می یابد و در نهایت باعث تقویت دوام کلی سیستم تهویه مطبوع می شود.

 نصب سریع و آسان

دستگاه‌های تهویه هوای ال‌جی برای نصب آسان‌تر و کارآمدتر – بدون توجه به محیط اطراف و تعداد افراد نصب کننده – طراحی شده است. با کاهش تعداد افراد و زمان مورد نیاز، اکنون می‌توان دستگاه‌های تهویه هوای بیشتری در زمانی کوتاه‌تر در منازل نصب کرد.

کنترل فعال انرژی

عملکرد کنترل فعال انرژی به شما اجازه می‌دهد میزان مصرف انرژی را با توجه به شرایط انتخاب کنید. از فضای خنک و راحت و ذخیره انرژی لذت ببرید.

فناوری Jet Cool

عملکرد تمیز کردن خودکار کامل از ایجاد باکتری و قارچ در مبدل حرارتی جلوگیری کرده و به همین دلیل محیطی راحت‌تر و خوشایندتر برای کاربر ایجاد می‌کند.

تمیز کردن خودکار

عملکرد تمیز کردن خودکار کامل از ایجاد باکتری و قارچ در مبدل حرارتی جلوگیری کرده و به همین دلیل محیطی راحت‌تر و خوشایندتر برای کاربر ایجاد می‌کند.

فیلتر گرد و خاک میکرو

فیلتر گرد و خاک میکرو ذرات میکروی مضر، از جمله باکتری‌ها و گردوخاک را جذب کرده و از بین می‌برد تا هوایی تازه و تمیز تولید کند.

لوور ۶  مرحله‌ای عمودی

کاربران می‌توانند جهت پره را از بین ۶ حالت فعلی انتخاب کنند تا مسیر وزش باد مطابق با میل آنها تنظیم شود.

چرخش ۴ جهته

دستگاه‌های تهویه هوای ال‌جی هوای خنک را در تمام نقاط اتاق شما پخش می‌کنند. عملکرد چرخش ۴ جهته باعث پخش سریع و کارآمد هوا در جهت‌های بسیاری می‌شود.

فناوری Jet Dry

اولویت فناوری Jet Dry از بین بردن رطوبت مکان‌های دارای رطوبت بالا است تا اتاق شما خشک و تازه شود.

فناوری Gold Fin

فناوریGold Fin  تضمین می کند که سطح دستگاه مقاومت بیشتری نسبت به خوردگی داشته و طول عمر مبدل حرارتی را برای مدت بسیار طولانی افزایش می دهد.

کولرگازی ال جی

خواب راحت

حالت خواب راحت با فشار دادن یک دکمه، به وسیله تنظیم خودکار ۳ عملکرد مختلف (جریان هوای غیرمستقیم / تنظیم زمان خاموشی ۷ ساعته / باد ملایم و منطق زمان خواب) باعث بیشترین راحتی در محیط خواب می‌شود.

 

کولرگازی برند ال جی (بخش اول)

About the author

پست‌های مرتبط

کولرگازی های اینورتر ال جی

کولرگازی های اینورتر ال جی کولرگازی های اینورتر ال جی...

کولرگازی برند ال جی (بخش اول)

کولرگازی برند ال جی ال‌ جی توانسته مرز استانداردهای رایج...

چگونگی محاسبه ظرفیت کولر گازی و اسپلیت مورد نیاز

چگونگی محاسبه ظرفیت کولر گازی و اسپلیت مورد نیاز برای...

Theme Settings