استفاده صحیح و اصولی از آب میوه گیری

استفاده صحیح و اصولی از آب میوه گیری

استفاده صحیح و اصولی از آب میوه گیری

استفاده صحیح و اصولی از آب میوه گیری

آبمیوه های طبیعی بهترین نوشیدنی ها برای مصارف روزانه هستند و با استفاده از آن ها می توانبهترین املاح و ویتامین ها را جذب بدن کرد طرز نحوه استفاده از آب میوه گیری به شما کمک می کندتا با استفاده از بهترین روش این آب میوه گیری را به نحو احسن راه اندازی کنید و بهترین استفادهرا از آن ببرید این دستکاه برقی در خانه ها کمک می کند تا طبیعی ترین و خشومزه ترین آب میوه هارا خود شما درست کنید تنها با داشتن چند عدد میوه بهترین آبمیوه ها را می توان تهیه کرد. نحوه استفاده از آب میوه گیری را در اوستاکولر بخوانید.

استفاده صحیح و اصولی از آب میوه گیری
استفاده صحیح و اصولی از آب میوه گیری

استفاده صحیح و اصولی از آب میوه گیری

نحوه استفاده ی درست از آب‌میوه‌گیریاستفاده ی صحیح از آب‌میوه‌گیری

** اگر میوه هسته دارد، ابتدا هسته‌‌ها را از میوه خارج کنید؛ در غیراین صورت هسته‌ها مانع چرخش موتور یا تیغه‌های دستگاه می‌شوند.

** در محفظه ی بالا بیش از اندازه میوه نریزید و مراقب باشید تا بیش از حد تفاله درآن جمع نشود، چون به موتور فشار می‌آورد و آن را می‌سوزاند.

** در آب‌میوه‌گیری ‌هایی که صافی فلزی دارند، اگر فشار تفاله‌ها یا مقدار میوه ی ریخته شده زیاد باشد،صافی از حالت تعادل خارج می‌شود و در نتیجه وقتی دستگاه را روشن می‌کنیم،آب‌میوه‌گیری به حرکت در می‌آید، برایجلوگیری از حرکت دستگاه باید تفاله‌ها را تخلیه کرد و یا از مقدار میوه‌ها کاست.

** هرگز موتور را درون آب فرو نبرید.

** قسمت‌های متحرک بالای آب‌میوه‌گیری مثل درپوش و تیغه را پیش از روشن کردن دستگاه کاملاً در جای خودمحکم کنید.

** پیش از خاموش کردن و ایستادن کامل موتور، هرگز در پوش آن را باز نکنید.

** دستگاه را از دسترس کودکان دور نگه دارید.

علت حرکت دستگاه آب‌میوه‌گیریاگر در حین استفاده از آب‌میوه‌گیری ، حرکت می‌کرد، بدین معناست که صافی تعادل ندارد و یا محفظه آنپر شده است.

علت داغ شدن دستگاه آب‌میوه‌گیری چیست؟اگر آب‌میوه‌گیری شما پس از روشن کردن خیلی سریع داغ شد، این یک هشدار است که می‌تواند دو علتداشته باشد، محور موتور در پوش‌ها لقی دارد و یا اینکه موتور نیم سوز شده است.در این صورت حتماً از یک تعمیر کار کمک بخواهید.

استفاده صحیح و اصولی از آب میوه گیری

بد نیست بدانید که : کلیدی ترین نکته در مورد نحوه استفاده از آب میوه گیری

آبمیوه گیری یکی از وسایل برقی در آشپزخانه است که این روزها با گرم شدن هوا شاید تمایل به استفادهاز آن هم بیشتر شده باشد اما یادتان باشد برای اینکه بتوانید از این دستگاه به بهترین نحو استفاده کنیدو آبمیوه گیری شما هم کارایی خود را حفظ کند، همچنین عمر طولانی تری داشته باشد باید قبل از استفادهاز آن به چند نکته توجه داشته باشید. به عنوان مثال برای شروع به کار همه قطعه های دستگاه بهطور کامل جا افتاده باشد.
– از دستگاه آبمیوه گیری نباید برای گرفتن آبمیوه های نرم به عنوان مثال زردآلو، موز، کیوی و هلوحتی گوجه فرنگی استفاده کرد به این دلیل که تفاله های آنها به تدریج منافذ صافی را مسدودکرده و این روند در مدتی کوتاه به موتور دستگاه آسیب خواهد زد.

– موضوع دیگری که اشاره به آن ضرورت دارد این است که پس از استفاده از دستگاه آبمیوه گیریتوری و شیر کوچک محل خروج آبمیوه را باید با استفاده از فرچه های کوچک و مخصوصی که غالبادر لوازم و ملزومات جانبی این وسیله موجود است و هنگام خرید آن را به همراه آبمیوه گیری تهیه کردهاید، تمیز کنید و سپس آن را با دقت بشویید، زیرا به این ترتیب همه تفاله ها و تکه های باقیمانده به خوبی شسته می شوند.

– از شستن توری و شیر که بگذریم به طور حتم دیده اید که پس از مدتی استفاده از این وسیلهمحفظه داخل آن تغییر رنگ می دهد، علت این امر هم گرفتن آب میوه های مختلف است که هرکدام رنگ خاصی دارد و به تبع رنگ محفظه پلاستیکی را تغییر می دهد، بنابراین باید هر چندوقت یک بار باید آن را با محلول آب و وایتکس بشویید تا مانند روز اول سفید و جرم هایشبرطرف شود.

About the author

پست‌های مرتبط

نکاتی برای سرخ کردن و فریز کردن بادمجان

نکاتی برای سرخ کردن و فریز کردن بادمجان نکاتی برای...

آموزش رفع بوی بد ماشین لباسشویی در خانه

آموزش رفع بوی بد ماشین لباسشویی در خانه

رفع بوی بد ماشین لباسشویی ،وقتی ماشین لباسشویی بوی بدهد...

آموزش ازبین بردن لکه های مختلف فرش

آموزش ازبین بردن لکه های مختلف فرش آموزش ازبین بردن...

Theme Settings